Author: p***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super duper - great quality
顏色: 淺灰色
Price: HK$222.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 315 g |
| 長度 | 105 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260318101213023297717 |
Author: p***j
Date:
Review: Super duper - great quality
顏色: 淺灰色
Author: s***d
Date:
Review: يستحق كل ريال دفعته
顏色: 漸層紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.